GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ


Cedetaş Grubu bünyesinde yer alan ABC Enser Otomasyon ve Güvenlik Teknolojileri San ve Tic. A.Ş.  güvenlik teknolojileri konusunda 35 yılı aşkın bir süredir ürün ve mühendislik hizmeti sunmaktadır. Deneyimli kadrosu ile sektörün öncülerinden olan ve birçok büyük projeye imza atan ABCENSER A.Ş. yurt geneline yayılmış bayileriyle de sektörün ürün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

Butonlar

  
MCP1A-R470SG-01 KONVANSİYONEL BUTON (TABAN DAHİL)
 
EN54-11 Uyumlu LPCB onaylı konvansiyonel buton. N/O kontak çıkışlı butonun 470ohm ve 680ohm uyumlu modelleri bulunmaktadır. Buton kırbas şeklinde çalışmaktadır.
 
 
MCP3A-R000SG-01 KONVANSİYONEL BUTON (TABAN DAHİL-NO/NC KONTAK)
 
EN54-11 Uyumlu LPCB onaylı konvansiyonel buton. N/O & N/C kontak çıkış özelliği vardır. Buton kırbas şeklinde çalışmaktadır
                                                                                                                                                
WCP1A-R470SG-01 KONVANSİYONEL BUTON IP67 KORUMALI (TABAN DAHİL)
 
EN54-11 Uyumlu LPCB onaylı konvansiyonel dış ortam buton. N/O kontak çıkışlı butonun 470ohm ve 680ohm uyumlu modelleri bulunmaktadır. Buton kırbas şeklinde çalışmaktadır. IP67 koruma sınıfındadir.
 
WCP3A-R000SG-01 KONVANSİYONEL BUTON IP67 KORUMALI (TABAN DAHİL)
 
EN54-11 Uyumlu LPCB onaylı konvansiyonel dış ortam buton. N/O & N/C kontak çıkış özelliği vardır. Buton kırbas şeklinde çalışmaktadır. IP67 koruma sınıfındadir
   

-


x

Bayi/Sistem Entegratör Girişi

E-Posta Adresi :
Şifre :
    Şifremi unuttum / Yeni Üyelik
 
GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ