GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ


Cedetaş Grubu bünyesinde yer alan ABC Enser Otomasyon ve Güvenlik Teknolojileri San ve Tic. A.Ş.  güvenlik teknolojileri konusunda 35 yılı aşkın bir süredir ürün ve mühendislik hizmeti sunmaktadır. Deneyimli kadrosu ile sektörün öncülerinden olan ve birçok büyük projeye imza atan ABCENSER A.Ş. yurt geneline yayılmış bayileriyle de sektörün ürün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

Dış Ortam Pır Dedektörleri

     
 
TAKEX MS-100E Harici Pır Dedektörü
Uzaktaki pasif kızıl ötesi ışınları algılaması için özel olarak dizayn edilmiştir.Harici ve dahili ortamlar için uygundur.4 farklı algılama şekli vardır.Aydınlatma, kamera, veya anons sistemini aktive etmek için idealdir.İç sensör 180 ° döndürülebilir.
 
                                                                                                                                              
 
MS-12TE ve MS-12FE Harici Pır Dedektörü
Çift zon sistemi yalancı alarmları azaltır, harici ortam kullanımlarını daha güvenli yapar.
Çift zon olarak tasarlanmış bu dedektör yatay ve aşağı doğru zonların ikisinin de aynı anda kesilmesi sonucunda alarm verir.
Zonlardan sadece birinin küçük hayvanlar tarafından kesilmesi ile alarm vermez.MS-12TE 90 derece. MS-12FE 180 derece koruma alanı sağlar.MS-12FE de iki adet çift zon vardır. Bu zonlar iki bölgeyi veya pencereyi korur.Harici ortam muhafazası mevcuttur. Duvara veya direğe monte edilebilir.Hassaiyeti %30 ile %40 arasında ayarlanabilir.
     

 


x

Bayi/Sistem Entegratör Girişi

E-Posta Adresi :
Şifre :
    Şifremi unuttum / Yeni Üyelik
 
GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ