GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ


Cedetaş Grubu bünyesinde yer alan ABC Enser Otomasyon ve Güvenlik Teknolojileri San ve Tic. A.Ş.  güvenlik teknolojileri konusunda 35 yılı aşkın bir süredir ürün ve mühendislik hizmeti sunmaktadır. Deneyimli kadrosu ile sektörün öncülerinden olan ve birçok büyük projeye imza atan ABCENSER A.Ş. yurt geneline yayılmış bayileriyle de sektörün ürün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

Analog Adresli Yangın Algılama Dedektörleri

      
SDX-751 EM Akıllı analog adresli optik duman dedektörü
 
1 programlanabilir indikatör çıkışına ve kilitli tabana sahiptir. Dedektörlerin adres düzenlemesi, dedektör kafası üzerindeki dönen sayısal (ondalık) switch kullanılarak sağlanır.Dedektörler alarm ve güç olmak üzere 2 adet LED içerir. EN54-7 ve LPCB uyumludur.
SDX-751 TEM Akıllı analog adresli optik duman+ısı dedektörü
 
1 programlanabilir indikatör çıkışına ve kilitli tabana sahiptir Duman yoğunluğunu ölçmek için fotoelektrik prensibini kullanır ve kontrol paneli komutu üzerinden panele analog duman yoğunluğunun seviyesini temsil eden veriler gönderirler ve ayrıca yangın sonucu oluşan termal durumları ölçmek için elektronik sensörler kullanırlar.
Dedektörler alarm ve güç olmak üzere 2 adet LED içerir. EN54-5 , EN54-57 ,CEA 4021 multi sensor type C ve LPCB uyumludur.
FDX-551 R Akıllı analog adresli ısı dedektörü
 
1 programlanabilir indikatör çıkışına ve kilitli tabana sahiptir.Dedektörler yangın sonucu oluşan termal durumları ölçmek için elektronik sensörler kullanmakta ve kontrol paneli komutu üzerinden panele bu tür termal ölçümlerin analog seviyelerini temsil eden veriler göndermektedirler. Dedektörler alarm ve güç olmak üzere 2 adet LED içerir. EN54-5 ve LPCB uyumludur.

-


x

Bayi/Sistem Entegratör Girişi

E-Posta Adresi :
Şifre :
    Şifremi unuttum / Yeni Üyelik
 
GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ