ABC Enser


Cedetaş Grubu bünyesinde yer alan ABC Enser Otomasyon ve Güvenlik Teknolojileri San. Ve Tic. A.Ş., 30 yılı aşkın bir süredir, endüstriyel otomasyon sektörüne ürün ve mühendislik hizmeti sunmaktadır.  2003 yılında ABC Cedetaş Otomasyon ve Kontrol Ltd. Şti. grup bünyesinde bulunan Enser Genel Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. ile birleşerek Anonim Şirket olmuştur. ABC ENSER farklı sektörlerde, PLC, SCADA, Motor tahrik ve Enerji kontrol uygulamalarını başarıyla gerçekleştirmiştir.

Referanslar Otomasyon Referansları

KASTAMONU ENTEGRE ORTA GERİLİM HIZ KONTROL ÜNİTESİ FAN UYGULAMASI

10kV 2800kW Kurutma Fanı Leader Harverst marka OG Hız Kontrol ile yol verilmesi başarı ile gerçekleştirildi.

YOLBULAN BAŞTUĞ HAMMADDE ŞARJ SİSTEMİ OTOMASYONU

Çelik üretim fabrikasındaki ark ve pota ocağına yan hammadde besleyen tartım sistemi ve malzeme iletim hattının otomatik çalıştırılması sağlanmıştır.

KARDEMİR II. SİNTER TESİSİ TORBALI TOZ TOPLAMA SİSTEMİ

Kardemir II. Sinter tesisi bünyesinde Torbalı Toz Toplama Sistemi kurulmuştur. Kardemir bu projede kullanılan OG motor ve OG Soft Starter için ABC ENSER’i tercih etmiştir. 3.300 V gerilim seviyesinde yapılan uygulamada 900 kW motor ve 1.500 kW Soft Starter kullanılmıştır. Kullanılan Soft Starter tamamen dijital kontrollü ve ileri seviyede motor koruma özelliklerine sahiptir.

WHITEGATE ENERJİ SANTRALİ İRLANDA

Whitegate Enerji santralindeki 225MW gücünde olan buhar türbini için, 60m3/h kapasiteli, 0.1uS iletkenlikte saf su üreten tesisi PLC kontrollü olarak otomatik çalıştırılması sağlanmıştır.

BEZHAN PET COMPANY - PETROL RAFİNERİSİ ATIK SU ARITMA TESİSİ -IRAK

Rafineride üretilen atık sıvıların arıtılarak deşarjının otomatik olarak gerçekleştirilmesi sağlanmıştır. Bezhan Petrol Tesisi bünyesinde bulunan Atıksu arıtma tesisi, Otomasyon sisteminin projelendirilmesi. PLC ve SCADA sisteminin programlaması ve devreye alınması. PLC ve kumanda panolarının imalatı ve uygulaması.

SAKARYA 3.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ATIK SU POMPA TERFİ MERKEZİ

Fabrikalardan gelen atıksuyun, bir havuzda toplanarak, ,otomatik olarak 3 km lik bir hatta basılması sağlanmıştır. 3 Ad 110 kW'lık pompa motorlarına IGEL Soft starter ile yolverilmiştir.

EÜAŞ SİVAS KANGAL

Ağır şartlar için üretilmiş 7 adet 132 kw Frekans Konvertörü temini ile bu Frekans Konvertörlerinin içinde barınacağı MCC panolarının imalatı ve çalışır vaziyette teslim edilmesi.
<<1 - 2 - 3 - 4 - 5>>x

Bayi/Sistem Entegratör Girişi

E-Posta Adresi :
Şifre :
    Şifremi unuttum / Yeni Üyelik
 
GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ